CDRH8D28/HPNP-4R7NC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRH8D28/HPNP-4R7NC
  • Производитель
    Sumida Corporation
  • Описание
    Sumida Corporation CDRH8D28/HPNP-4R7NC Mfr Package Description: CHIP, 3333, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT Lead Free: Yes EU RoHS Compliant: Yes Shielded: Yes DC Resistance: 0.0400 ohm Surface Mount: Yes Terminal Shape: WRAPAROUND Terminal Finish: NOT SPECIFIED Terminal Placement: DUAL ENDED Manufacturer Series: CDRH8D28HP Number of Functions: 1 Number of Terminals: 2 Inductor Application: POWER INDUCTOR Shape/Size Description: RECTANGULAR PACKAGE Tolerance: 30 % Inductor Type: GENERAL PURPOSE INDUCTOR Test Frequency (at L-nom): 0.1000 MHz Rated Current-Max: 3.6 A Inductance-Nom (L): 4.7 uH